Tehnična napaka ohromila nemške vlake, potniki za več ur obtičali na postajah
Nemški železniški promet je v torek pozno zvečer za približno dve uri skoraj povsem obstal. Po navedbah upravljavca železnic Deutsche Bahn je težave povzročila motnja v komunikacijskem sistemu. Čeprav je promet že stekel, operater opozarja, da se bodo zamude in odpovedi voženj nadaljevale v jutranjih urah. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje