Umrla ena od oseb, rešenih izpod ruševin nadstreška v Novem Sadu
Število smrtnih žrtev zrušenja betonskega nadstreška na železniški postaji v Novem Sadu je naraslo na 15. V bolnišnici je namreč umrla ena od treh hudo poškodovanih, ki so jih reševalci uspeli rešiti izpod ruševin. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje