Ženska umrla zaradi tesle? "Ni si zaslužila umreti na tak način"
V ameriški zvezni državi Teksas je umrla 76-letna ženska, potem ko je voznik tesle model 3 z veliko hitrostjo zapeljal s ceste in trčil v njeno hišo. Voznik je policiji povedal, da je bil ob nesreči vklopljen sistem za pomoč pri vožnji, vendar ni še jasno, ali je ta kriv za trčenje. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje