Zunanji minister Logar 20. decembra na obisk v ZDA k Blinknu
Slovenski zunanji minister Anže Logar 20. decembra odhaja na obisk v Washington, kjer ga bo gostil njegov ameriški kolega Antony Blinken. Obisk je Logar napovedal na današnji seji odbora DZ za zunanjo politiko. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje