V Tešu še naprej varčujejo, obratoval ne bo vsaj do sredine novembra
Trenutna zaustavitev šestega bloka Termoelektrarne Šoštanj (Teš) je podaljšana predvidoma do sredine novembra, so danes pojasnili v Tešu. Šesti blok so začasno izklopili iz omrežja 14. oktobra, da bi premog privarčevali za zimske mesece, ko bodo potrebe po elektriki večje in bo uvoz elektrike predvidoma dražji kot zdaj. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje