Valentina Prevolnik Rupel je prisegla kot nova ministrica za zdravje
Poslanci na današnji izredni seji odločili, da Valentina Prevolnik Rupel postane nova ministrica za zdravje. Predlog je podprlo 48 poslancev, 17 jih je bilo proti. "Obljubljam, da bom z znanjem in srčnostjo pripravljala in predlagala rešitve, ki bodo vodile do dostopnega in kakovostnega javnega zdravstvenega sistema. Verjamem, da mi boste na tej poti pomagali tudi vi," je dejala v nagovoru poslancev. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje