V Neku iz reaktorja odstranjujejo gorivne elemente: po popravilu jih bodo vrnili
Nuklearna elektrarna Krško od 5. oktobra stoji zaradi puščanja cevi v primarnem sistemu. Zdaj odstranjujejo gorivne elemente, ki tvorijo sredico reaktorja, da bi lahko do konca tedna vzpostavili razmere za zamenjavo poškodovanega dela cevovoda. Pričakujejo, da bo elektrarna znova v omrežju v sredini novembra. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje