Na odlagališču odpadkov Uborak v Mostarju znova zagorelo, prebivalce evakuirali
Potem ko je gasilcem v torek uspelo omejiti požar, ki je v ponedeljek izbruhnil na odlagališču odpadkov Uborak v Mostarju, je danes na območju odlagališča ponovno zagorelo. Požar naj bi bil sicer pod nadzorom, pristojne službe pa so zaradi gostega dima in varnostnih razlogov evakuirale prebivalce, ki živijo najbližje odlagališču. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje