Jedli v restavraciji, nato je prišel račun: "Vedeli so, kaj počnejo"
Skupina štirih odraslih z otroki je naročila večerjo. Ko je prišel račun, so trdili, da je bila hrana zanič, in niso hoteli plačati. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
| /
VečSkupina štirih odraslih z otroki je naročila večerjo. Ko je prišel račun, so trdili, da je bila hrana zanič, in niso hoteli plačati. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje