ZDA znova napadle Iran. Trump: Morda bo nastopil čas, ko ne bomo več razumni
ZDA so v soboto že drugi dan zapored izvedle napade na cilje v Iranu, potem ko naj bi Iran v Hormuški ožini napadel ladjo, ki je plula pod panamsko zastavo. Iranska revolucionarna garda pa je nato, kot je sporočila, izstrelila rakete in drone na ameriško infrastrukturo v Kuvajtu in Bahrajnu, poroča BBC. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
SK
|
pred 28 min.
Najnovejše
Oglaševanje