Sindikati javnega sektorja ogorčeni po sestanku z vlado: "Začetek je zelo slab"
Pogajanja z vlado so se začela zelo slabo, ocenjujejo sindikalisti. Predstavniki vlade so jim danes sporočili, da ne bodo uresničili zaveze, ki so jo sklenili na uvodnem srečanju. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje