Znano, koliko uporabnikov so odblokirali na vladnih profilih
V. d. direktorja vladnega urada za komuniciranje Sebastjan Jeretič je sporočil, da so na družbenih omrežjih odblokirali vse uporabnike, ki so bili v preteklem obdobju na vladnih profilih blokirani. Kasneje so za N1 pojasnili, za koliko blokiranih uporabnikov je šlo. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje