Slovo od 2021: Kitajci v novo leto s številnimi omejitvami zaradi covida
Vse več držav je že vstopilo v leto 2022. Prvi so ob 11. uri po srednjeevropskem času novo leto pozdravili prebivalci otokov Samoa, Tonga in Kiribati, ob 12. uri pa še na Novi Zelandiji. Ob 14. uro so z bogatim ognjemetom vstopili še prebivalci Sydneya v Avstraliji. Za razliko od prejšnjih letos so na Kitajskem danes v novo leto vstopili s številnimi omejitvami zaradi pandemije covida-19. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje