V Avstriji dobili že tretjega kanclerja v samo dveh mesecih
Na slovesnosti v predsedniški palači na Dunaju je danes prisegel novi avstrijski kancler Karl Nehammer, dosedanji notranji minister. Nasledil je Alexandra Schallenberga, ki je prejšnji teden odstopil po le dveh mesecih vodenja vlade, potem ko je njegov predhodnik Sebastian Kurz sporočil, da se umika iz politike. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje